Hakkımızda

Hakkımızda

KONYA BÖLGESİNDE 2000 YILINDAN BU YANA HİZMET VEREN KALE TESİSAT FİRMASI
BÖLGESİNDE PETEK TEMİZLEME,BACA TEMİZLEME,TIKANIKLIK AÇMA,KLOZET TIKANIKLIĞI AÇMA,LAVABO TIKANIKLIĞI AÇMA,TUVALET TIKANIKLIĞI AÇMA ; Gibi Alanlarda Konya'da 19 yıldır Profesyonel şekilde faaliyet göstermektedir..

Faaliyet alanları,Konya Petek Temizliği, Konya Baca Temizliği,Konya Kanalizasyon Temizliği, Konya Mutfak Lavabosu Açma , Konya Klozet Tıkanıklığı Açma,Konya Tuvalet Tıkanıklığı açma gibi alanlarında hizmet vermeye başlamıştır. Şirketimiz İnsan sağlığı ve çevre temizliğine verdiği önemdem dolayı müşterilerine kaliteli ve en iyi hizmeti vermeyi kendisine görev edinmiştir.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli makina, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Kale Tesisat Firması Olarak Hizmet Halkamızın İçinde;

Konya Petek Temizliği,Konya Baca Temizliği,Konya Kanalizasyon Temizliği, Mutfak Lavabosu Açma , Klozet Tıkanıklığı Açma hizmetleri yer almaktadır.

Alanındaki gelişmeleri takip ederek kendini yenilemek ve öncü bir sektör haline gelmek için çalışmalarına büyük bir azim ve hızla devam etmektedir. Şirketimiz kurulduğu yıldan bu yana bünyesinde barındırdığı makine ve ekipmanlarını sürekli yenileyerek gelişen teknolojinin takipçisi olmayı, işinde eğitimli personel yetiştirmeyi ve bunun devamını sağlamayı vazgeçilmez bir şirket politikası haline getirmiştir.

Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak sizlere hijyenik bir ortamda yaşamınızı devam ettirebilmeniz için gerekli olan temizliği bütçenizi zorlamayacak ücret karşılığında sunuyoruz.