TUVALET TIKANIKLIĞI AÇMA

TUVALET TIKANIKLIĞI AÇMA

Tuvalet tıkanıklığı her zaman başımıza gelebilir evde veya ofiste herhangi bir yerde beklenmedik zamanlarda tıkanabilir. Konya Kale Tesisat son teknoloji cihazlarla kırmadan dökmeden tuvalet tıkanıklık açma hizmeti vermektedir.  Tuvalet neden tıkanır? sorunun cevabı birçok sebep olabilir. Saç birikintileri, yemek atıkları yada istemsiz düşen herhangi bir cisim sebep olabilmektedir. Her konuda titiz davransanız bile tesisat altyapısı kendiliğinden bile eskiyebilir.

Kale Tesisat Konya ve ilçelerine tüm ilçelerde sizlere alanında uzman kadrosu ile profesyonel hizmet sunmaktadır. Tuvalet tıkanıklığı açma tıkalı tuvalet açma servisinde sektörün nabzını yoklayan firmamız güler yüzlü tecrübeli ekibi ile 7/24 hizmetinizdedir.

Zamanında müdahale de bulunmaması durumunda ve gerekli tedbirlerin alınmaması sonucu sorun daha da büyümektedir ve çıkarılamayacak hale gelebilmektedir. Sorun daha da büyümeden Kale Tesisat firmamızdan bilgi almanız önerilmektedir. Gerekli görülmesi durumunda ekibimiz yerinde keşif hizmeti vermektedir.

Sizde size en yakın olan onur tesisat servisinden kalitesinden faydalanın. Gerekli görülmesi durumunda tecrübeli ustalarımız keşif yapmaktadır. Tesisat arızalarınız yada sorunlarınız için hemen arayın hiçbir sorunu dert etmeyin, biz çözeriz. İletişim sayfamızda yer alan form üzerinden bizlere yazabilir yada direk arayabilirsiniz.