KANALİZASYON AÇMA / KANALİZASYON TEMİZLEME KONYA

KANALİZASYON AÇMA / KANALİZASYON TEMİZLEME KONYA

Gelişen teknoloji ile kanalizasyon açma, tıkalı kanalizasyon açma işlemlerini artık daha hızlı ve daha uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Kırmadan dökmeden robotlar yardımıyla kanalizasyon açma işlemleri yapıyoruz. Alanında uzman tecrübeli ekibimiz kanalizasyon boruları kameralı sistemler ile kontrol edip kanalizasyon tıkanıklığını gideriyoruz. Atık su tesisatlarında boru içerisinde birçok sebepten dolayı oluşan tıkanmaları Kale Tesisat Kanalizasyon tıkanma sorunlarını çözmektedir.
Daire içerisindeki tuvalet giderlerinin tıkanması, kanalizasyon borularının tıkanması, lavabo giderlerinin tıkanması durumunda kanalizasyon açma işlemleri yapılmaktadır. Yağmur yağdığı zamanlar toz, kuş tüyü vb. atıkların, yağmur esnasında suyla birlikte kanala karışması sonucu kanallar tıkanmaktadır. Bu durumlarda sektörde kendisini kanıtlamış önde gelen isimlerden biri olan Kale Tesisat Konya ve tüm ilçelerinde sizlere hızlı bir çözüm sunmaktadır. Konya Kale Tesisat aynı zamanda tıkalı kanalizasyon açma işlemi sonrası yapılan işten arta kalan yerlere dökülen koku ve kötü görüntüye sebebiyet vermemesı açısından kanalizasyon temizleme hizmetide vermektedir

Sizde size en yakın olan kale tesisat servisinden kalitesinden faydalanın. Gerekli görülmesi durumunda tecrübeli ustalarımız keşif yapmaktadır. Tesisat arızalarınız yada sorunlarınız için hemen arayın hiçbir sorunu dert etmeyin, biz çözeriz. İletişim sayfamızda yer alan form üzerinden bizlere yazabilir yada direk arayabilirsiniz.